O NÁS

 NEXT GENERATION ACCESSORIES

My v STURDO vieme, že na svoj telefón alebo tablet sa potrebujete stopercentne spoľahnúť. Preto prinášame unikátny rad príslušenstva pre mobilné zariadenia, ktorý v sebe spája špičkové technológie s nadčasovým dizajnom.

Naša značka prináša komplexné riešenie pri výbere príslušenstva pre mobilné zariadenia, ktoré účinne pokrýva širokú škálu Vašich potrieb.

Rýchly životný štýl plný business rokovaní, obchodných stretnutí, pracovných ciest ale aj športu či túžby po jedinečných zážitkoch sa spája s potrebou praktického balíčka „must have“ príslušenstva pre rôzne elektronické hračky, ktoré svojho nositeľa nezradí, ale bude ho plnohodnotne sprevádzať v pracovnom ako aj osobnom živote. Usilujeme sa vystihnúť potreby zákazníka a prispôsobiť im produktové línie, na vývoji ktorých dennodenne pracuje.

STURDO preto prináša riešenie pre tých, ktorí túžia ukázať svoj štýl a zaujať originálnym príslušenstvom, ktoré vystihuje svojho nositeľa.

Doprajte svojmu mobilnému zariadeniu kvalitu. Jednoduché línie unikátneho dizajnu, cit pre detail, dôraz na kvalitu a funkčnosť, ako aj bohatý výber špičkových produktov je preto poznávacím znamením STURDO.

Sturdo Tím

KONTAKT

Email: info@sturdo.com
Web: www.sturdo.com

ADRESA DISTRIBÚTORA

mobilNET, s.r.o.,
Sobôtka 5116/3,
979 01 Rimavská Sobota