Stojan do auta, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Stojan do auta je absolútnou nevyhnutnosťou pre každého, kto chce svoj telefón bezpečne využívať aj počas šoférovania. Dobrý stojan by mal byť predovšetkým bezpečný, kvalitný, jednoducho ovládateľný a prispôsobiteľný rôznym rozmerom telefónov. Presne taký je univerzálny stojan do auta Sturdo.

Spoľahlivé prichytenie

Stojan Sturdo môžete pripevniť na sklo i na palubnú dosku – je už na vás, ktorá možnosť vám vyhovuje viac. Jeho prísavka s nano vrstvou má mimoriadne pevné uchytenie, preto dokonale priľne k rozličným povrchom. Na tento stojan sa môžete stopercentne spoľahnúť – za každých okolností ostane na svojom mieste a nespadne. V prípade potreby ho môžete aj premiestniť. Po odlepení stačí prísavku umyť a pripevniť na nové miesto.

Univerzálne použitie

Stojan Sturdo je univerzálny, a teda vhodný pre všetky typy telefónov. Jeho čeľuste sa šírke vášho telefónu prispôsobia – ich rozpätie siaha od 55 do 97 milimetrov. Po vložení telefónu však ostanú čeľuste pevne zafixované. Nemusíte sa teda báť, že vám z nich telefón vypadne. Univerzálny stojan sa vám zíde aj v prípade, ak si kúpite nový telefón, alebo používate v rodine či v práci viacerí to isté auto.

Komfortné použitie

Vloženie telefónu do stojanu Sturdo je naozaj jednoduché – zvládnete to aj jednou rukou. Podľa potreby si stojan môžete komfortne vytočiť a nastaviť do požadovaného uhla, aby ste na telefón čo najlepšie videli. Keďže je telefón v stojane prichytený zo strán, môžete ho zapojiť do nabíjačky. Oceníte to aj pri dlhých cestách a používaní navigácie.

 

Stojan Sturdo má masívne vyhotovenie a je vyrobený z kvalitných materiálov. Kúpiť si ho môžete v čiernom a bielom farebnom prevedení za 13,99 € v našom eshope.