Stojan do auta s NFC čipom pre OS Android

Dizajn a funkcionalita našich produktov sa vždy zameriavala na vysoký používateľský komfort. Preto sú produkty Sturdo vyrábané z prémiových materiálov a zároveň využívajú najnovšie technológie. V tomto duchu sme vytvorili stojan do auta s integrovaným NFC čipom. Technológia NFC je celosvetovo známa a nachádza sa vo väčšine nových smartfónov už niekoľko rokov, napriek tomu ju málokto pozná. Možno preto, že je väčšinou využívaná v oblasti bankovníctva a platobných kariet. My sme NFC čip využili na spúšťanie navigácie Sygic Voucher okamžite po umiestnení telefónu do stojanu. Samotnú navigáciu nemusíte zháňať ani kupovať, získate ju ako súčasť balenia pri kúpe stojanu.

Stojan na telefón

Samotný držiak na telefón sa vyznačuje kvalitným prevedením a funkčným dizajnom, vďaka čomu poskytuje mimoriadny používateľský komfort. Telefón je uchytávaný pomocou troch čeľustí, čo umožňuje jeho vkladanie a vyberanie jednou rukou. Čeľuste sú nastaviteľné, hlavica je kompatibilná s rozmermi telefónov od 55 x 120 mm do 80 x 155 mm.

Predná strana hlavice sa skladá z tvrdenej peny a čeľustí, ktoré sú vystužené červenými protišmykovými gumami. Tieto pohlcujú a tlmia vibrácie telefónu počas jazdy. Pena zabraňuje škrabancom na zadnej strane telefónu pri manipulácii. Vrchné rameno sa uvoľňuje o 35mm stlačením poistky na zadnej strane hlavice. Spodné čeľuste hlavice sa dajú v protismere otáčať v rozmedzí 30°. Pozíciu hlavice je možné nastaviť natočením do všetkých smerov.

Osobitná pozornosť bola venovaná prísavke stojanu, ktorá je vybavená špeciálnou nano vrstvou. Vďaka nej prísavka dokonale priľne k rozličným povrchom. Stojan tak môžete bezpečne umiestniť na prístrojovú dosku s rôznym typom povrchu.

Stojan Sturdo s NFC čipom
Stojan Sturdo NFC s telefónom
Stojan Sturdo NFC box predný pohľad
Stojan Sturdo NFC box bočný pohľad

Navigácia Sygic Voucher

Šoférovanie so Sygic Voucher Edition je jednoduché a bezpečné, navyše vám vďaka mnohým inovatívnym funkciám aplikácia šetrí čas aj peniaze. Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v telefóne alebo tablete, takže pre navigáciu nie je potrebné internetové pripojenie. Pravidelné mapové a aplikačné aktualizácie sú bez dodatočných poplatkov.

Sygic Voucher Edition vás spoľahlivo dovedie do cieľa aj bez internetového pripojenia, ale to ani zďaleka nie je všetko. So Sygic Voucher Edition obídete premávku, nájdete parkovacie miesto, budete mať informácie o cenách na čerpacích staniciach a vyhnete sa pokutám za prekročenie povolenej rýchlosti.

Funkcie navigácie:

  • Offline mapy s doživotnými aktualizáciami – S najnovšími mapami uloženými v telefóne sa nemusíte báť, že stratíte signál a navigácia sa preruší. Mapy sú bezplatne aktualizované niekoľkokrát ročne, aby ste mali vždy aktuálne mapy s najnovšími údajmi o cestnej sieti.
  • Hlasová navigácia – nechajte sa navigovať presnými hlasovými inštrukciami, aby ste sa mohli plne sústrediť na cestu. Nasledujte detailné navigačné pokyny a do vášho cieľa sa dostanete pohodlne a bezpečne. Hlasová navigácia poskytuje jasné inštrukcie o zmene smeru a vzdialenosti do najbližšieho manévru.
  • Rýchlostné upozornenia – Sygic Voucher Edition meria vašu aktuálnu rýchlosť, takže keď prekročíte maximálnu povolenú rýchlosť, ihneď dostanete upozornenie. Navigácia vás tiež upozorní na blížiacu sa zmenu maximálnej povolenej rýchlosti.
  • Head-up Display – šoférujte v noci bezpečnejšie. Head-up Display premieta špeciálne optimalizované navigačné inštrukcie priamo na čelné sklo auta, aby ste počas šoférovania nemuseli spúšťať oči z vozovky. Všetky potrebné inštrukcie sa premietajú priamo do vášho zorného poľa, takže sa budete môcť lepšie sústrediť na cestu.
  • Dashcam – jednou z funkcií Sygic Voucher Edition je možnosť nahrávania cesty počas navigácie. Dashcam nahráva video záznam z posledných 5 minút jazdy, takže nemusíte míňať peniaze na špeciálne kamery nahrávajúce premávku – kamera vášho mobilného telefónu je na tento účel ako stvorená. Po skončení nahrávania cez Dashcam sa rozhodnete, či chcete video posledných 5 minút jazdy uložiť alebo nie.