Produkty

Puzdrá

S puzdrami Sturdo ochránite svoj telefón pred jemným poškriabaním i vážnejším mechanickým poškodením. Tým predĺžite jeho životnosť, zachováte pôvodný vzhľad a hodnotu. Naše puzdrá sú vyrobené z kvalitných materiálov, ich tvar dokonale kopíruje krivky telefónu, jeho porty, ovládače a objektív kamery. Každé puzdro ponúka okrem ochrannej funkcie aj niekoľko ďalších praktických vylepšení.

Kategórie - puzdrá
Kategórie - puzdrá - ilustračný

Ochranné sklá a fólie

Ochranné fólie Sturdo predstavujú praktickú ochranu pre displej Vášho telefónu. Pre náročnejších používateľov ponúknu vždy niečo navyše: ochranný Anti-Blue Light filter obmedzujúci modré žiarenie displeja, zaoblené rohy pre modely Samsung Galaxy Edge, ochranné sklá 3D Fiber s flexibilným okrajom …

4D ochranné sklo

Autonabíjačky

Neoceniteľní pomocníci pri dlhých cestách vo Vašom aute. Majte vy a celá posádka vozidla svoj telefón, tablet a iné elektronické hračky vždy nabité a plne k dispozícii.

USB-C Car Charger with LED

Stojany do auta

Stojan do auta je absolútnou nevyhnutnosťou pre každého, kto chce svoj telefón bezpečne využívať aj počas šoférovania. Môže byť pripevnený na čelnom skle i na palubovej doske. Jeho prísavka s nano vrstvou má mimoriadne pevné uchytenie, preto dokonale priľne k rozličným povrchom.

Dátové káble

Ľahká, vysoko odolná konštrukcia a prvotriedna kvalita použitých materiálov predurčuje dátové káble STURDO k jednoduchému prenosu dát i rýchlemu nabíjaniu. Či sa rozhodnete pre MFI kábel certifikovaný pre Apple zariadenia alebo kábel s predĺženým konektorom micro USB.

Headphones Sturdo

Slúchadlá, handsfree

Slúchadlá Sturdo – Váš skvelý doplnok pre počúvanie hudby, handsfree telefonovanie a hovory v sieti Skype. Ich ergonomický tvar Vám zaručí maximálne pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí milujú hudbu a pohyb.

Sieťové nabíjačky

Súčasný trend zvyšovania výkonu smartfónov ide ruka v ruke s ich vyššími nárokmi na nabíjanie.  Mať kvalitnú nabíjačku vždy k dispozícii je preto dôležité. Nabíjačky Sturdo Vám pomôžu s rýchlym a komfotným nabíjaním doma, v práci i na cestách.

power-adapter

CURVED EDGES – Ochranná fólia STURDO so zaoblenými okrajmi

Ochranná fólia Sturdo je určená pre zakrivený displej modelovej rady telefónov Samsung Galaxy Edge.
Na rozdiel od fólií štandardného typu pokrýva celý displej telefónu vrátane bočných zakrivení.

POWER BANK – Externá batéria

Elegantný a šikovný priateľ človeka Vám pomôže keď to budete najviac potrebovať.
Pomocou USB alebo MINI USB kábla nabijete svoj mobil alebo tablet aj vo chvíli keď nebudete mať nablízku elektrickú zásuvku. Výborná pomoc na cestách, lyžovačke, v prírode alebo festivaloch.

CAR HOLDER – Stojan do auta

Stojan do auta je absolútnou nevyhnutnosťou pre každého, kto chce svoj telefón bezpečne využívať aj počas šoférovania. Môže byť pripevnený na čelnom skle i na palubovej doske. Jeho prísavka s NANO vrstvou má mimoriadne pevné uchytenie, preto dokonale priľne k rozličným povrchom.

ANTI-BLUE LIGHT SCREEN GLASS – Anti-Blue Light sklenená fólia

Do sortimentu STURDO pribudli ochranné fólie Anti-BlueLight. Sú skvelou ochranou nielen Vášho telefónu, ale aj zraku. Chránia displej telefónu pred škrabancami, ale aj závažnejším mechanickým poškodením. Súčasne disponujú Anti-BlueLight filtrom, ktorý redukuje vyžarovanie UV a modrého svetla.

HEADPHONES – Slúchadlá

Svojim športovým prevedením a tromi bočnými ramenami stojan bezpečne udrží Váš telefón pri jazde aj v tom najnáročnejšom teréne. Jednoduchá manipulácia umožňuje vložiť mobilný telefón do čeľustí jednou rukou. Vrchné rameno je možné jednoducho uvoľniť stlačením poistky na zadnej strane hlavice. Spodné čeľuste sú otočné v protismere v rozmedzí 30⁰.

CAR HOLDER PRO SPORT – Stojan do auta Pro Sport

Svojim športovým prevedením a tromi bočnými ramenami stojan bezpečne udrží Váš telefón pri jazde aj v tom najnáročnejšom teréne. Jednoduchá manipulácia umožňuje vložiť mobilný telefón do čeľustí jednou rukou. Vrchné rameno je možné jednoducho uvoľniť stlačením poistky na zadnej strane hlavice. Spodné čeľuste sú otočné v protismere v rozmedzí 30⁰.

DUAL USB CAR CHARGER 2A – Duálna USB autonabíjačka 2A

Neoceniteľný pomocník pri dlhých cestách vo Vašom aute. Majte vy a celá posádka vozidla svoj telefón, tablet a iné elektronické hračky vždy nabité a plne k dispozícii. Autonabíjačka STURDO s dvomi USB konektormi umožní nabiť 2 zariadenia súčasne! Nabíja 2 USB zariadenia súčasne napätím DC 5V/1A, alebo len jedno napätím DC 5V/2A.

DATA CABLE MFI – Dátový kábel MFI

Ľahká a vysoko odolná konštrukcia predurčuje STURDO DATA Cable k jednoduchému prenosu dát. Tenký LIGHTENING konektor je navrhnutý za účelom pripojenia MFI kábla k zariadeniu aj bez potreby zloženia ochranného krytu.  S MFI káblom sa viac nemusíte obávať aktualizácie OS APPLE na Vašom zariadení.  MFI certifikácia zaručuje kompatibilitu kábla so všetkými aj pripravovanými verziami OS. STURDO MFI DATA Cable má optimálnu dĺžku 1 meter čo je devíza, ktorú určite radi privítate napríklad pri nabíjaní zariadenia vo vozidle.

SIM ADAPTER 3in1 – Sim Adaptér 3 v 1

Univerzálny adaptér 3 v 1 je určený prebezproblémové používanie MICRO a NANO SIM kariet v ľubovoľnom type telefónov.

Adaptér je ideálnym pomocníkom v prípade ak potrebujete presunúť SIM kartu z Vášho smartfónu do staršieho typu mobilného zariadenia. Výmena kariet SIM nebola nikdy jednoduchšia. Každý adaptér je precízne opracovaný pričom lepiaca podložka udrží Vašu SIM kartu pevne na mieste pri jej umiestňovaní do zadnej časti zariadenia.

DUAL USB CHARGER 2A – Duálna USB nabíjačka 2A

Duálna USB nabíjačka 5V/2A. Nabíja 2 USB zariadenia súčasne napätím DC 5V/1A, alebo len jedno napätím DC 5V/2A.

Ak sa pripoja k nabíjačke 2 USB zariadenia súčasne, je výstupné napätie pre každý USB port DC 5V/1A. Ak sa pripojí k nabíjačke len jedno USB zariadenie do ktoréhokoľvek USB portu, je výstupné napätie USB portu DC 5V/2A.

MICRO USB DATA CABLE – Micro USB dátový kábel

Značka STURDO predstavuje kvalitné MICRO USB káble s precíznym prevedením určené pre prenos dát, synchronizáciu a rýchle nabíjanie Vášho mobilného zariadenia.

Pletený textilný kábel pomáha redukovať zauzlenie pri používaní.