Stojan do auta Pro Sport

Stojan do auta Pro Sport je novým prírastkom do portfólia značky Sturdo. Elegantný a športový vzhľad, pevné uchytenie a komfortné ovládanie sú vlastnosti, ktoré nenechajú chladným žiadneho milovníka rýchlych kolies.

Predná strana hlavice sa skladá z tvrdenej peny a čeľustí, ktoré sú vystužené červenými protišmykovými gumami, ktoré čiastočne pohlcujú vibrácie telefónu počas jazdy. Pena zabraňuje škrabancom na zadnej strane telefónu.

 

 

Vrchné rameno sa uvoľňuje o 35mm stlačením poistky na zadnej strane hlavice. Spodné čeľuste hlavice sa dajú v protismere otáčať v rozmedzí 30°. Pozíciu hlavice je možné určiť natočením do všetkých smerov.

 

 

 

Prísavka s nano vrstvou “nano podložka” má mimoriadne pevné uchytenie, preto dokonale priľne k rozličným povrchom. Pomocou nano podložky je možné pripevniť stojan aj na prístrojovú dosku s rôznym typom povrchu.

 

Uchytenie pomocou troch čeľustí zjednodušuje manipuláciu so stojanom jednou rukou. Hlavica je kompatibilná s rozmermi telefónov od 55 x 120 mm do 80 x 155 mm.

_001_GIF_orez_002_GIF_orez